Politika soukromí - Pravidla a předpisy našeho webu

Úvod

Vítejte na naší stránce s politikou soukromí. Tato stránka slouží k informování uživatelů o našich zásadách týkajících se shromažďování, používání a zveřejňování osobních informací, pokud se někdo rozhodne využít naši službu.

Osobní údaje

Nezabýváme se prodejem produktů a nezaznamenáváme žádné osobní údaje našich uživatelů. Naše stránka má výhradně reklamní charakter a jejím účelem je poskytovat informace o produktu Varicone.

Bezpečnost

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás důležité, ale pamatujte, že žádný způsob přenosu přes internet nebo metoda elektronického ukládání není 100% bezpečná. Jelikož nezaznamenáváme žádné osobní údaje, nejsme vystaveni riziku jejich případného zneužití.

Kontaktní informace

Pro více informací o našich zásadách a praxi nebo pokud máte jakékoli dotazy, prosím, navštivte podstránku 'O nás', kde naleznete další podrobnosti.


Upozornění: Krém Varicone je určen pouze pro externí použití. Před použitím krému doporučujeme konzultaci se zdravotnickým odborníkem, zejména pokud trpíte chronickými zdravotními problémy, jste těhotná, kojíte, užíváte jiné léky nebo máte alergii na některou ze složek produktu. Informace na tomto webu nejsou určeny jako náhrada profesionálního lékařského poradenství a neměly by být takto interpretovány. Neexistují žádné garantované výsledky a individuální výsledky se mohou lišit. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, zmírnění nebo prevenci jakékoliv choroby. V případě vzniku podráždění nebo jiných nežádoucích reakcí při používání tohoto produktu okamžitě přestaňte s jeho používáním a vyhledejte lékařskou pomoc.

Všechna práva vyhrazena - varicone24.com